Latest News

Zbritje Maratonike në The Village!

Zbritje Maratonike në The Village!

Zbritje Maratonike për nder të festës së Fitër Bajramit në dyqanet brenda The Village! Nga 5 prilli, 5 ditë, deri...

Koleksioni i ri Pranverë/Verë!

Koleksioni i ri Pranverë/Verë!

Koleksioni i ri Pranvere/Vere ka arritur në dyqanet brenda qendrës tregtare The Village – Shopping & Fun! Rifresko garderobën tënde...

8 Marsi në The Village!

8 Marsi në The Village!

Gjeni dhuratën tuaj më të mirë për më të dashurit tuaj në The Village – Shopping & Fun! 💝 Nga...

Shën Valentini në The Village!

Shën Valentini në The Village!

Shumë mundësi për ta gëzuar dashurinë! Përfito nga zbritjet e Shën Valentinit deri me 14 Shkurt dhe blej dhuratën ideale...

Winter Sale në The Village!

Winter Sale në The Village!

Winter Sale në The Village – Shopping & Fun! Duke filluar nga 2 Janari! Vizitoni dyqanet brenda qendrës për tu njoftuar...

Winter Village Festival!

Winter Village Festival!

WINTER VILLAGE FESTIVAL 15 DITE FESTË Festojmë së bashku duke shijuar ambientin festiv, me artin e bukur të artistëve tanë!...

Magjia e Festave të Fundvitit!

Magjia e Festave të Fundvitit!

A jeni gati për diçka t’re?! 🌟 Magjia e festave të fundvitit ka arritur në The Village, e së bashku...

Black Friday në The Village!

Black Friday në The Village!

Zbritja më e madhe e vitit, Black Friday në The Village! 🖤 Produkte deri në 70% zbritje! 🤩 Zbuloni zbritjet...