Author: admin

Zbritje festive në The Village!
Post

Zbritje festive në The Village!

Zbritje festive në dyqanet brenda The Village nga 10 deri 15 Qershor për nder të festës së Kurban Bajramit! Ju mirëpresim! #zbritjefestive#kurbanbajrami#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

June 9, 2024June 9, 2024by
1 Qershori në The Village!
Post

1 Qershori në The Village!

Festojmë 1 Qershorin, Ditën e Fëmijëve së bashku në The Village – Shopping & Fun! ❤️🎉 Facepainting, maskota, dhurata, muzikë, ushqim dhe pije për të gjithë fëmijët! 🎁 E Shtunë, 1 Qershor, nga ora 18:00 📍 Parkingu nga Intersport deri tek Toyzz Shop në The Village! #1qershori#ditaefëmijëve#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

May 24, 2024May 24, 2024by
Zbritje Maratonike në The Village!
Post

Zbritje Maratonike në The Village!

Zbritje Maratonike për nder të festës së Fitër Bajramit në dyqanet brenda The Village! Nga 5 prilli, 5 ditë, deri në 50% zbritje! Ju mirëpresim!

April 4, 2024April 4, 2024by
Koleksioni i ri Pranverë/Verë!
Post

Koleksioni i ri Pranverë/Verë!

Koleksioni i ri Pranvere/Vere ka arritur në dyqanet brenda qendrës tregtare The Village – Shopping & Fun! Rifresko garderobën tënde me dizajnet më të reja të modës. Vizitoni dyqanet dhe njihuni me arritjet e reja!

March 9, 2024April 4, 2024by
8 Marsi në The Village!
Post

8 Marsi në The Village!

Gjeni dhuratën tuaj më të mirë për më të dashurit tuaj në The Village – Shopping & Fun! 💝 Nga 4 deri më 8 Mars fillojn ofertat speciale për nder të ditës së gruas dhe ditës së mësuesit! 🛍️ #8marsi#7marsi#zbritje#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

February 29, 2024February 29, 2024by
Shën Valentini në The Village!
Post

Shën Valentini në The Village!

Shumë mundësi për ta gëzuar dashurinë! Përfito nga zbritjet e Shën Valentinit deri me 14 Shkurt dhe blej dhuratën ideale për dashurinë tuaj në The Village! #shenvalentini#shoppingandlove#thevillage#shoppingandfun

February 7, 2024February 22, 2024by
Winter Sale në The Village!
Post

Winter Sale në The Village!

Winter Sale në The Village – Shopping & Fun! Duke filluar nga 2 Janari! Vizitoni dyqanet brenda qendrës për tu njoftuar me zbritjet e vërteta! Shumë mundësi për ti plotësuar dëshirat tuaja! #wintersale#zbritjedimerore#newyearsale#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

December 30, 2023February 22, 2024by
Winter Village Festival!
Post

Winter Village Festival!

WINTER VILLAGE FESTIVAL 15 DITE FESTË Festojmë së bashku duke shijuar ambientin festiv, me artin e bukur të artistëve tanë! Winter Village festival sjell për ju: – Dren Abazi & Band – Erëza Cerkini & Band – Grupi 7 me 7 – Spend Hysaj & Band – ELITA 5 – Valon Shehu – DJ ANDREJ...

December 9, 2023February 22, 2024by
Magjia e Festave të Fundvitit!
Post

Magjia e Festave të Fundvitit!

A jeni gati për diçka t’re?! 🌟 Magjia e festave të fundvitit ka arritur në The Village, e së bashku shuuuuumë shpejt po vjen edhe Winter Village Festival ❄️, një festival plot risi, emocione, e momente të papërshkrueshme nga 16 deri 30 Dhjetor! 🎄 #wintervillagefestival#magjiaefestave#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

December 1, 2023December 4, 2023by
Black Friday në The Village!
Post

Black Friday në The Village!

Zbritja më e madhe e vitit, Black Friday në The Village! 🖤 Produkte deri në 70% zbritje! 🤩 Zbuloni zbritjet në të gjitha dyqanet brenda The Village nga 20 deri 25 Nëntor! 🛍️ #blackfriday#zbritje#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

November 20, 2023December 4, 2023by