Category: Uncategorized

Zbritje Maratonike në The Village!
Post

Zbritje Maratonike në The Village!

Zbritje Maratonike për nder të festës së Fitër Bajramit në dyqanet brenda The Village! Nga 5 prilli, 5 ditë, deri në 50% zbritje! Ju mirëpresim!

April 4, 2024April 4, 2024by
Koleksioni i ri Pranverë/Verë!
Post

Koleksioni i ri Pranverë/Verë!

Koleksioni i ri Pranvere/Vere ka arritur në dyqanet brenda qendrës tregtare The Village – Shopping & Fun! Rifresko garderobën tënde me dizajnet më të reja të modës. Vizitoni dyqanet dhe njihuni me arritjet e reja!

March 9, 2024April 4, 2024by
8 Marsi në The Village!
Post

8 Marsi në The Village!

Gjeni dhuratën tuaj më të mirë për më të dashurit tuaj në The Village – Shopping & Fun! 💝 Nga 4 deri më 8 Mars fillojn ofertat speciale për nder të ditës së gruas dhe ditës së mësuesit! 🛍️ #8marsi#7marsi#zbritje#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

February 29, 2024February 29, 2024by
Shën Valentini në The Village!
Post

Shën Valentini në The Village!

Shumë mundësi për ta gëzuar dashurinë! Përfito nga zbritjet e Shën Valentinit deri me 14 Shkurt dhe blej dhuratën ideale për dashurinë tuaj në The Village! #shenvalentini#shoppingandlove#thevillage#shoppingandfun

February 7, 2024February 22, 2024by
Winter Sale në The Village!
Post

Winter Sale në The Village!

Winter Sale në The Village – Shopping & Fun! Duke filluar nga 2 Janari! Vizitoni dyqanet brenda qendrës për tu njoftuar me zbritjet e vërteta! Shumë mundësi për ti plotësuar dëshirat tuaja! #wintersale#zbritjedimerore#newyearsale#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

December 30, 2023February 22, 2024by
Winter Village Festival!
Post

Winter Village Festival!

WINTER VILLAGE FESTIVAL 15 DITE FESTË Festojmë së bashku duke shijuar ambientin festiv, me artin e bukur të artistëve tanë! Winter Village festival sjell për ju: – Dren Abazi & Band – Erëza Cerkini & Band – Grupi 7 me 7 – Spend Hysaj & Band – ELITA 5 – Valon Shehu – DJ ANDREJ...

December 9, 2023February 22, 2024by
Magjia e Festave të Fundvitit!
Post

Magjia e Festave të Fundvitit!

A jeni gati për diçka t’re?! 🌟 Magjia e festave të fundvitit ka arritur në The Village, e së bashku shuuuuumë shpejt po vjen edhe Winter Village Festival ❄️, një festival plot risi, emocione, e momente të papërshkrueshme nga 16 deri 30 Dhjetor! 🎄 #wintervillagefestival#magjiaefestave#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

December 1, 2023December 4, 2023by
Black Friday në The Village!
Post

Black Friday në The Village!

Zbritja më e madhe e vitit, Black Friday në The Village! 🖤 Produkte deri në 70% zbritje! 🤩 Zbuloni zbritjet në të gjitha dyqanet brenda The Village nga 20 deri 25 Nëntor! 🛍️ #blackfriday#zbritje#thevillage#shoppingandfun#ferizaj

November 20, 2023December 4, 2023by
Car Show me Marakli t’kerreve në The Village!
Post

Car Show me Marakli t’kerreve në The Village!

Qendra juaj e preferuar feston përvjetorin e 5-të!  The Village së bashku me Marakli t’kerreve ka organizuar një event special për ju CAR SHOW. Mbi 100 vetura luksoze, klasike dhe sportive. DJ, drift, shpërblime, dhe surpriza të tjera ju presin.  Shihemi me 22 Tetor 2023, nga ora 14:00 në The Village – Shopping & Fun! ...

October 13, 2023October 13, 2023by
Festojmë Përvjetorin e 5-të me 5 ditë zbritje!
Post

Festojmë Përvjetorin e 5-të me 5 ditë zbritje!

Qendra juaj e preferuar feston përvjetorin e 5-të, me 5 ditë zbritje!  Zbritje speciale ju presin në të gjitha dyqanet brenda The Village me 18, 19, 20, 21 dhe 22 Tetor!  Poashtu, The Village së bashku me Marakli t’kerreve ka organizuar një event special për ju CAR SHOW me mbi 100 vetura luksoze, klasike dhe...

October 13, 2023October 13, 2023by